150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

POLLY BOOT KAMUFLAJ BOĞAZLI KISA K. TABAN (ÇELİKSİZ) 37CM

Stok Kodu:  polly1
190,00 TL (KDV Dahil)
259,26 TL
27%
Hemen Al
Sepete Ekle
Ürün Detay Görsel

Polly Boot  hafif, esnek ve kullanım rahatlığının yanı sıra, hava transferi sağlayan yapısı, koruyucu yastıkları, topuk desteği ve şok emici topuğu, kendisini temizleyen tabanı ve üstün kaliteli poliüretan laminasyona sahip astarı ile güvenliğin ve kullanım kolaylığının önem kazandığı birçok sektörde tercih edilmektedir.


NEDEN POLLY BOOT'U TERCİH ETMELİYİM? 

POLLY BOOT MARKALI ÇİZMELERDE EN 344 STANDARTINA GÖRE NEDEN TPU MALZEMESİ KULLANIYORUZ 

 Poliüretan esaslı Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, sahip olduğu hava kabarcığı yapısıyla çok daha esnek ve kullanışlıdır. Hava transferini sağlayan bu kabarcıklar ayağınızın ısısını koruyup, kışın soğuk havanın, yazın ise sıcak havanın çizmeniz için birikmesini engeller. -30° C’de bile Polly Boot çizmeler esnekliğini ve sağlamlığını devam ettirir. Sahip olduğu esneklik özelliği ile kolay ve rahat bir kullanım sağlayan Polly Boot çizmeler, diğer çizmelere göre oldukça hafiftir. Hafifliği ve sağlamlığı ile iş esnasında enerji ile gün boyunca yorulmadan çalışmanıza destek vermektedir. Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, içerdiği sadece Polly Boot’a özel poliüretan hammaddesinin hava geçirgenliği özelliğiyle, çizmenin içerisinde sürekli bir hava transferi sağlar. Böylece nem ve bakteri oluşumunu engelleyip ayak sağlığınızı korur. Polly Boot’un sahip olduğu AR-GE ve Kalite Laboratuvarı’nda geliştirdiği özel poliüretan hammaddesi ve teknik üstünlükleri ile ürettiği çizmeler, organik yağlar, endüstriyel yağlar, hayvansal ve tarımsal artıklar, gıda artıkları, balıkçılık ve deniz atıklarını ve hafif kimyasallara karşı son derece dayanıklı ve performansı oldukça yüksektir. Ayrıca özellikler Polly Boot beyaz renkli çizmelerimiz, UV ışınlarına, sararmaya karşı ve kirlenmeye dayanıklı özel boya ile üretilmektedir. 

- Pu tabanların aşınmaları ne kadar iyi olsa da, TPU tabanların aşınmaları Pu tabanlara göre çok daha iyidir. Dolayısıyla daha uzun sürede yıpranırlar. 

- Taban Kaymazlık özelliğinin kullanım süresince aşınmaya bağlı olarak kaybolacağı düşünüldükçe TPU’lu tabanlarda aşınma çok daha az olacağı için kaymazlık özelliği de o denli uzun olacaktır. 

- Polly Boot, aşınma kaymazlık gibi çok önemli özelliklerin kullanım süresince değişimini minimuma indirmek ve kullanım ömrünü arttırmak için tabanlarda TPU malzemesi kullanmaktadır.
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor