Bu ürünün kategorileri:
Zeytin & Meyve Hasat Makineleri
Zeytin & Meyve Hasat Makineleri | KAWASAKİ TJ53 MOTORLU KADIOĞLU HASAT MAKİNASI  | KAD1200 |
KAWASAKİ TJ53 MOTORLU KADIOĞLU HASAT MAKİNASI
Ürün Kodu  :  KAD1200
Garanti Süresi  :  24 Ay

 

150 tl üzeri kargo bedava ile ilgili görsel sonucu

 

Eski Fiyatı  :  6.001,37 TL + KDV
Size Özel Fiyatı  :  5.550,00 TL + KDV
Toplam Fiyatı  :  5.994,00 TL (KDV Dahil)
 
 
Paylaş :
Ürün Bilgileri
Ürün Görüntüleri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Aksesuarlar
    

Teknik Özellikler

Ağırlık 12,1 kg
MOTOR KAWASAKİ TJ53
Güç 2,7 Hp - 2.0 kW
MODEL VETA
Şaft Tipi Düz
Silindir Hacmi 53,2 cm³
Tutma Kolu Pilot
Yakıt Depo Kapasitesi 1,1 lt

Türkiye'nin Lider Hasat Makinaları Üreticisi Kadıoğlu Makina Şanzumanı ile KAWASAKİ TJ53 motorun mükemmel uyumu... Dallarda dolaşması rahat, pratik, dakikada dalı 3500 kez silkeleyen bir makina. Kadıoğlu EMR400

EMR400 İLE,

  • Ağacınıza ve sofralık zeytinlerinize zarar vermeden zeytin hasatı yapabilir, kullanımınıza ve zeytin baskınlığına göre günde 1 tondan 3,5 tona kadar zeytin toplayabilirsiniz. 
     
  • Merdivensiz 4-4,5 metreye kadar hasat sağlayabilirsiniz. Merdiveni ile çalıştığınızda ise daha yüksek dallarda zeytin toplamayı mümkün kılar.

EMR-400 zeytin silkme makinası yeni nesil bir üründür. Yandan asılan makinelerin aksine sırtta taşınan motoru, ergonomik askısı ile sırtta taşınmakta ve bu şekilde zeytin hasat yapılmaktadır. Size sadece daldan kaynaklanan titreşimi hissettirir; Ek olarak motorun yükü kollarınızı etkilemez. Daha rahat dal gezebilir, daha uzun süre çalışabilirsiniz en önemlisiyse çok daha az yorulursunuz.

Küçük, hafif(1.56 kg), sağlam ve sınıfının en yüksek devirli şanzumanı, kanca dala takılıyken tetiğe basıldığında 1-2 sn içinde daldaki zeytini en az %95 oranında döker. Özellikle Marmara Bölgesinde en çok kullanılan (10000'i aşkın aktif kullanıcı) kalitesini kanıtlamış bir zeytin toplama makinesidir. 
 

Yeşil Zeytin Performansı Uludağ Üniversitesi Belgelidir. 

Yeşil zeytinde zeytin danesinin sapı sağlamdır. Dakikada ortalama 2000 vuruş yapan standart tip makinalardan başarı beklenemez. 
Dakika'da 3500 vuruş yapan, zeytini darbeyle değil yüksek devirle karıştırarak döken Kadıoğlu EMR400 serisi etkili sonuç vermektedir.


Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümünce düşmesi zor yeşil zeytinde yapılan deneyde kısa vuruşlarla dahi ağaçtaki zeytinin %94'ünü döktüğü belgelenmiştir.İş Ortaklarımız