150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

FELCO-640 BUDAMA TESTERESİ KAVİSLİ KILIFLI27cm

 

150 tl üzeri kargo bedava ile ilgili görsel sonucu

 

Stok Kodu:  111784
512,06 TL (KDV Dahil)
612,43 TL
16%
Hemen Al
Sepete Ekle
Ürün Detay Görsel

640 BUDAMA TESTERESİ

 

İnovatif bıçak geometrisi ve konik diş yapılı testereler, hızlı, temiz, hassas ve geniş çaplı kesimleri mümkün kılar. Darbeli ısıl işlem sayesinde güçlendirilen testere dişleri, darbeye dayanıklı yapıları sayesinde mükemmel kuvvet ve dayanıklılık sunarak, testerenin ömrünü de 3 kat arttırır. İç bükey bıçak tasarımının kazandırdığı minimum sürtünme, maksimum performans ve çalışma kolaylığı sağlar.  “Yeni” kılıfın özel yapısı, testereyi kılıf içinde sabitlediği gibi, testereyi çıkartmak basit bir parmak hareketi ile kolayca gerçekleşir.

Stok Kodu: 111784
FELCO

Kategoriler:  Etiketler: 

Ek Bilgi 

BOY

43 cm

TESTERE BOYU

27 cm

TESTERE TİPİ

Eğik Ağız / Kılıflı

AĞIRLIK

365 gr

Ürün Açıklaması

621 budama testeresi-1Çekme Kesim : Çekme kesim tekniği, kesme çabasını azaltır ve bıçağın savrulması riskini ortadan kaldırır.

621 budama testeresi-2Aşınmaya Dirençli: Paslanmaz çelikten mamul krom kaplı bıçak.

621 budama testeresi-3Kesici Kenar Dayanıklılığı: Dişler, testerenin kesici kenar dayanıklılığının artırılması amacıyla darbeli işleme tabi tutulmuştur.

621 budama testeresi-4Diş Geometrisi: Diş geometrisi özellikle ağaçlık alan kesimi için son derece uygundur. Kol yaralanmalarını ve ağrıları önlemek için metal talaşları yeteri açıklığa sahiptir ve alet daha yumuşak vuruşlar yapar.

621 budama testeresi-5Bıçak geometrisi : Uzun bıçağın şekli, konforlu çalışma koşulları sunar ve titreşimleri azaltır.

621 budama testeresi-6Ergonomiler: Ergonomik ve kaymaz sap, alet kullanımını kolaylaştırır.

621 budama testeresi-7Kılıf dahildir: Testereyi belinize takarak kullanabilmenize imkan tanıyan çıkarılabilir bir kayışla donatılmıştır. Hem solaklar hem de sağ elini kullananlar için 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor