Bu ürünün kategorileri:
Motorlu Tırpanlar
Motorlu Tırpanlar | KADIOĞLU KM4 TRAKTÖR TIRPANI (KUMANDA KOLLU - 2 ÇIKIŞ) | KAD3 |
KADIOĞLU KM4 TRAKTÖR TIRPANI (KUMANDA KOLLU - 2 ÇIKIŞ)
Ürün Kodu  :  KAD3
Garanti Süresi  :  24 Ay

150 tl üzeri kargo bedava ile ilgili görsel sonucu

 

Eski Fiyatı  :  13.888,89 TL + KDV
Size Özel Fiyatı  :  10.462,96 TL + KDV
Toplam Fiyatı  :  11.300,00 TL (KDV Dahil)
 
 
Paylaş :
Ürün Bilgileri
Ürün Görüntüleri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Aksesuarlar
    

 

ABUHAYAT ZİRAAT 

 

İZMİR / SELÇUK 

 

DEMO ÇALIŞMASI

 

0 232 892 79 00

 

 

 

 

Traktör Tırpanı ile tanışın
 

Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan traktör tırpanları meyve bahçeleri ve bağlar için ideal çözümdür.
 

Ağaçların ya da bağların sıra altlarında büyüyen yabancı otların zehir (herbisit) atmadan, çapa yapmadan kesilmesi için İtalyan Orizzonti tarafından tasarlanmış bir makinadır. Standart motorlu tırpan misinalarıyla aynı olan misinası her yerde bulunabilir ve yeni misina beslemesi kolaydır. Gereksiz ayrıntılardan kaçınılarak tasarlanmış traktörle hidrolik çalışan ot bağ bahçe ot biçme ataşmanı uzun yıllar hizmet edebilecek bir sağlamlıktadır.
 

Kuyruk milinden güç almaz, traktör rölantideyken çalışır

Traktör tırpanı traktör hidroliğiyle çalışır. Kuyruk mili boştadır. Traktör tırpanı ile ot biçerken traktöre gaz vermeye gerek olmadığı için minimum yakıt tüketimiyle çalışır.
 

Traktör tırpanı misina beslemesi nasıl yapılır?

Özel anahtarı yardımıyla traktör tırpanı'nın misina tambur somunu sökülür. Misina, misina kıvavuzuyla misina kanalından içeri alınır ve sarma koluyla sarılır. Tek seferde toplamda 100 metre misina sarılır.
 

Tamburdan dışarıya çıkmış olan misina kısaldığında ise tamburun ucundaki somun gevşeltilerek tambur koluyla saat yönünün tersine çevrilir ve tamburda sarılı olan misina'nın tambur dışına çıkması sağlanır. Birkaç saniye içerisinde misina uzatılmış olur. 
 

Traktör tırpanı ağaçlara zarar verir mi?

Traktör tırpanı tamburu yaylıdır ve ekipman ağaca temas ettiğinde geriye doğru saklanır. Tırpan misinaları dikey eksende toprağa çarparak çalışır. Misinaların ağaca temas ettiği durumlarda misinalar dikey olarak döndüğü için misina ağaç gövdesine sert bir biçimde çarpmaz ve hasar bırakmaz.İş Ortaklarımız