Bu ürünün kategorileri:
Bahçe Bakım Ekipmanları
Bahçe Bakım Ekipmanları | BALTA 907 ÜNİVERSAL PARÇALAMA OFFNER | 112452  |
BALTA 907 ÜNİVERSAL PARÇALAMA OFFNER
Ürün Kodu  :  112452 
Garanti Süresi  :  24 Ay
Eski Fiyatı  :  327,60 TL + KDV
Size Özel Fiyatı  :  278,46 TL + KDV
Toplam Fiyatı  :  300,74 TL (KDV Dahil)
 
 
Paylaş :
Ürün Bilgileri
Ürün Görüntüleri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Aksesuarlar
    

BALTA 907 ÜNİVERSAL PARÇALAMA OFFNER
SMK KODU : 112452 
MALZEME KODU : F1560551 

Balta yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır ve 56 Rockwell ünitesine sertleştirilmiştir. Optimum sertlik - odun keserken balta keskin olacak ve zemine veya taşa çarpıldığında kenar parçalanmayacaktır.

Sap, karbonla güçlendirilmiş fiberglas içi boş, hafif, dayanıklı ve rahattır, nemden kurumayacaktır (balta gevşek olmaz ve baltadan çıkmaz). Böyle bir sapın mükemmel yastıklama özellikleri vardır (eli “kurutmaz”). 

Yeni nesil eksenler, modern, çok çekici bir tasarımı en yüksek işlevsellik ve optimum performansla birleştirir.

Baltanın başı , ahşaba nüfuz ettikten sonra yüksek seviyede kayma sağlayan, böylece yarılma sırasında kuvveti azaltan ve balta kıymıkta “ısırmaz” özel bir Xylan kaplamasına sahiptir Xylan uzun takım ömrü için korozyona karşı korur. Baltanın optimum ağırlık dağılımı ve ergonomik şekli çalışmayı kolaylaştıracak ve verimliliği artıracaktır.

Bu balta evde, ülkede, saha gezileri vb. Üreticiye göre ana uygulama alanları: yakacak odun (bir balta kafasının bir kama doğrayıp doğramasını sağlar), doğrama dalları, kesilen ağaçlar ∅15-30 cm.

Set, aletin güvenilir bir şekilde sabitlenmesi ve çalışma eldivenleri ile bir balta giymenizi sağlayan kullanışlı bir sap ile depolama ve taşıma için plastik bir kasa içerir.İş Ortaklarımız