150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

BERTOLINI 202 S ÇAPA MAKİNESİ GX160

 

150 tl üzeri kargo bedava ile ilgili görsel sonucu

 

Stok Kodu:  110001
6.824,41 TL (KDV Dahil)
8.028,72 TL
15%
Hemen Al
Sepete Ekle
Ürün Detay Görsel

          Düşük yakıt tüketimi ve güçlü motoru ile sera, bahçe ve küçük tarım alanlarında kullanım amaçlı tasarlanmıştır.Kullanım kolaylıgı ve hafif olması sayesinde kullanıcıyı yormadan optimum performans saglar.

 

Motor Marka / Model : Honda GX 160
Güç Kaynağı : Benzinli
Güç : 5.5 hp / 3600 devir
Silindir Hacmi : 163 cm³
Çalıştırma : İpli
Güç Aktarımı : Kayışlı Kasnaklı
Vites : 1 ileri - 1 geri
Çapalama Genişliği : 80 cm
Çapalama Derinliği : 31 cm
Kuyruk Mili : -
Bıçak Sayısı : 24 adet / 6 sıra
Far : -
Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : 0,6 lt / 3,1 lt
Şanzıman Yağ Kapasitesi : 0,5 lt / SAE 80
Ağırlık : 52 kg
 

- Yatay-dikey ayarlanabilir ergonomik gidon

- Sera, bahçe ve küçük tarım alanları için ideal

 

             4Tsimgesi, 4 zamanlı motorları ifade eder. 4 zamanlı tarım makineleri için özel olarak üretilmiş, ısıya dayanıklı ve kaliteli 4 zamanlı motor yağı kullanılması gerekmektedir. Bu tip yağlar makinenin performansını arttırır ve kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları direk veya dolaylı olarak makinenize, garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir. 4 zamanlı motor yağları, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanılır ve 2 zamanlı motor yağlarından farklı olarak, benzin ile karıştırılmaz.

 

SharpProsimgesi, profesyonel yoğun ve ağır hizmet kullanımına uygun makineler için kullanılır. Yoğun peyzaj işleri ve profesyonel tarım uygulamaları için geliştirilmiş kullanımı ve bakımı uzmanlık gerektiren, yoğun kullanıma uygun makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler ağır hizmet uygulamaları geniş alan çim biçme, bağ-bahçe çapalama, ilaçlama, yabancı ot temizliği, ağaç kesme ve diğer ağır ve yoğun tarım uygulamaları işlerinde kullanılır.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor